Beste ondernemer,
De Paasfoor Kortrijk was opnieuw een schot in de roos, met 466.000 bezoekers en heel veel blije gezichten. Ook de UiTPAS actie was een schot in de roos: 3.250 mensen kochten jetons aan. In totaal kregen we 8.460 jetons binnen.
Dit waren de afspraken dit jaar:
- mensen met een UiTPAS Zuidwest met kansentarief kunnen max. 3 jetons aankopen aan €1/stuk (waarde jeton: €5) gedurende de hele duur van de paasfoor
- de jetons zijn geldig op alle meedraaiattracties (niet op eet- drank- of prijzenkramen)
- de stad legt vanuit UiTPAS €2 per jeton bij, dus elke ingeleverde jeton levert €3 op
- het volledige bedrag (ingeleverde jetons x €3) wordt aan dienst economie uitbetaald en is extra promotiebudget voor de Paasfoor 2024. In ruil moeten de meedraaiattracties geen factuur voor promo betalen dit jaar.
We hoorden al heel wat reacties tijdens de ophaling van de jetons maar polsen graag nog eens naar jullie mening. Dit kan volledig anoniem via onderstaand formulier. Jullie feedback is belangrijk om er hopelijk ook volgend jaar weer een succes van te maken!