Esohe Weyden leest voor uit 'En morgen nog een keer' [Memento x Jeugdboekenfeest]

  • Festiviteit

Festivalambassadeur Esohe Weyden schreef dit jaar haar allereerste kinderboek. Zij is dan ook de geknipte persoon om het Jeugdboekenfeest, het jeugdprogramma van Memento, in te zetten.


Dat doet ze door voor te lezen uit haar eigen boek, En morgen nog een keer. Ze neemt je daarin mee op een spannend avontuur doorheen het ochtendritueel van kinderen met krulletjes. Een bijzonder prentenboek dat bovendien prachtig aansluit bij het festivalthema. Want wist je dat het Jeugdboekenfeest zich vooral toespitst op het woordje ‘tijd’ dat in het Memento-thema ‘causaliteit’ verscholen zit? En dat causaliteit eigenlijk gewoon een moeilijk woord is voor oorzaak en gevolg? En dat zo’n ochtendritueel dat je elke dag moet herhalen het gevolg is van krulletjes hebben?


Na het voorleesuurtje kan je Esohe even ontmoeten en jouw eigen exemplaar van En morgen nog een keer laten signeren.

Deze voorstelling kadert binnen het Jeugdboekenfeest van de Jeugdboekenmaand en wordt ingericht met medewerking van openbare bibliotheek Kortrijk.

Wanneer

tot

Locatie

Centrale Bibliotheek Kortrijk
Leiestraat 30
8500 Kortrijk

Prijs

Basistarief: gratis

Leeftijd

5+

Links

https://www.mementowoordfestival.be/

Organisatie

Centrale Bibliotheek Kortrijk
Esohe Weyden leest voor uit 'En morgen nog een keer' [Memento x Jeugdboekenfeest]

Voor dit event kan je je UiTPAS gebruiken en sparen voor tal van leuke voordelen.

Waar vind je de UiTPAS?